VŠE O NAŠICH VÝROBCÍCH

Druhy náplní
Vzhled a velikost dortu
Cena za dorty a obaly
Odběr zakázky, doprava
Platební metody
Výhody nakupování dortů on-line
Vyřizování reklamací a inormace o provozovateli

Druhy náplní :

šlehaná smetana – vyrobena vyšleháním klasické živočišné smetany ke šlehání.Výrobky z této naleznete pouze v kategorii šlehačkové klasické

odlehčená náplň - vyrobena z kvalitních vstupních surovin,převážně rostlinného původu, u některých variant kombinované s živočišnou smetanou, upravovaných do požadované chutě a konzistence za pomoci speciálních past a ochucovaných ztužovačů na lehkou náplň vhodnou k plnění a zdobení dortů. Tato je velmi chutná zejména v kombinaci s ovocem. Pro svoji lehkost neumožňuje provedení některých dortů z konstrukčních důvodů.

krémová - vyrobena našleháním vanilkového krému a rostlinných tuků vyráběných speciálně pro cukrářskou výrobu jako náhrada másla. Tyto náplně se vyznačují větší stabilitou ve výrobcích a prodlužují jejich trvanlivost

V případě požadavku na kombinaci náplní, které standardní objednávka nenabízí doporučujeme použít formulář pro individuelní zakázku a své představy a požadavky na provedení dortu podrobně popsat. Při zpětném kontaktu budete mít možnost svoji objednávku dořešit se specialistou e-shopu.

Potažení marcipánem a dekorace – figurky

Cukrářská výroba DortyDomu používám výhradně pravý marcipán s obsahem 30-50% mandlí dle určení použití.

Potažení marcipánem nemusí být na fotografii vždy zcela zřejmé, u dortů nabízených v e-shopu je potažení marcipánem vždy slovně uvedeno a je součástí kalkulované ceny. I dorty, které nejsou marcipánem potažené, je možné na přání zákazníka takto připravit.

Figurky a jedlé dekorace na dortech jsou vždy připravovány zakázkově – ruční práce – z marcipánu dle zadání zákazníka, je tedy možné vytvořit libovolné postavy, figurky, motivy i dle vlastní předlohy nebo fantazie zákazníka.

Pro objednání či poptávku dortu doporučujeme uvádět preferované provedení dortu.
 

Barevnost výrobku

Cukrářská výroba používá výhradně certifikované potravinářské barvy výrobce- společnosti Aroco Praha. Jejich dávkování je důsledně dodržováno a není možné toto překročit. Některé syté odstíny barev tedy není možné připravit v konkretních druzích materiálů a při přípravě zakázky bude na toto zákazník upozorněn a barevnost řešena.
Potravinářské barvivo zanechává při použití v různých materiálech různou barevnost při konzumaci, nejméně se toto projeví při barvení marcipánu, více u náplní krémových, nejvíce u náplní odlehčených, smetanových. Na požádání je možné při zadání zakázky zákazníkovi připravit vzorek k posouzení.

 

Vzhled a velikost dortu :

Všechny zobrazené realizace mají sloužit jako předloha pro inspiraci. Pro jakoukoliv změnu barvy, dekorace, nápisu apod. doporučujeme použít formulář pro individuelní zakázku a své představy a požadavky na provedení dortu podrobně popsat. Při zpětném kontaktu budete mít možnost svoji objednávku dořešit se specialistou e-shopu.

Uvedená velikost udává vždy největší rozměr, případně výchozí průměr základny, ze které je dort tvarován.

Cena za dorty a obaly :

 • Zahrnuje dort dle vyobrazení včetně aranžmá z marcipánu případně čerstvých nebo umělých květin, požadované nápisy a jedlé fotografie.
 • Nezahrnuje podkladové konstrukce, stojany, figurky a tácy nezbytné pro přepravu a následné sestavení dortu.
 • Dorty velikosti do průměru 30 cm a formátů A4(20x30) a A3 (30x40cm) jsou dodávány v kartonových obalech, které jsou zákazníkovi účtovány.
 • Dorty větších rozměrů jsou dodávány na podkladových deskách (tácech), které mohou být po dohodě se zákazníkem přiúčtovány k ceně zakázky a zůstávají tak vlastnictvím kupujícího (vhodné zejména u dortů určených jako dárek osobě další). Standartně jsou zákazníkovi zapůjčovány oproti vratné záloze ve výši 500,- Kč.
 • Konstrukce pro sestavení dortů jsou zapůjčovány oproti vratné záloze ve výši 1000,- Kč, u speciálních stojanů 2000,- Kč.
 • S výší vratné zálohy je zákazník vždy seznámen při potvrzení objednávky. Při jejím převzetí obdrží na tuto samostatný doklad, se kterým je možné zapůjčené vrátit do 5ti dnů na kterékoliv provozovně firmy.
 • Dorty standardních rozměrů do průměru 22 cm jsou dodávány v krabicích vhodných pro odnos za cenu 20,- Kč.
 • Pro transport dortů jsou zakázkově vyráběny speciální krabice, které splňují požadavky na bezproblémový transport velkých a těžkých zakázek na podkladových tácech. S cenou odpovídajícího obalu (50,- až 100,- Kč)  je zákazník seznámen při potvrzení objednávky.
   
  ODBĚR ZAKÁZKY a DOPRAVA
  - Osobním vyzvednutím na cukrárně Praha 4-Podolí, Jeremenkova 7
  osobním odběrem zakázky získáváte automaticky slevu z další internetové objednávky s osobním odběrem ve výši 10%. Sleva bude odečtena po obdržení následné objednávky zadané po dobu jednoho roku přes e-shop na www.dortydomu.cz

Odběr zakázky, doprava :

 • Osobním vyzvednutím na cukrárně Praha 4-Podolí, Jeremenkova 7
   
 • Doručením na požadovanou adresu
  • U zakázky nad 2000,- Kč zdarma po Praze.
  • Ostatní zakázky Vám budou doručeny po Praze za cenu 500,- Kč.
  • Zakázky doručíme i kamkoliv mimo Prahu, zde je účtována cena po dohodě se zákazníkem (min. 10,-Kč za 1km).

Doručením je myšleno dodání zakázky do vlastních rukou, případně na uvedenou adresu v objednaném časovém rozmezí.

U konstrukčně složitých zakázek (sestavení vícepatrových dortů apod.) je možné k dopravě objednat službu instalace a aranžma na místě specialistou za cenu 300,- Kč. V tomto případě garantujeme umístění a kompletaci dortu na požadované místo v požadovaném čase. Tato služba je výhodná zejména u svatebních a velkoformátových dortů, které jsou tak transportovány z výroby přímo na slavnostní stůl a je vyloučeno jakékoliv poškození v průběhu další neodborné manipulace.

Platební metody :

Zakázku je možné uhradit

 • v hotovosti při převzetí zakázky
 • v předstihu bankovním převodem. V případě požadavku úhrady převodem sdělte toto přímo v zadání objednávky v poznámce. Při potvrzení objednávky bude Vám sdělena částka, číslo účtu i variabilní symbol pro úhradu do konkretního termínu.

Proč nakupovat dorty online ?

 • Objednáním přes internet ušetříte kromě času také 10% z ceny následující zakázky objednané prostřednictvím e-shopu na www.dortydomu.cz při osobním odběru a cenu za dopravu na místo určení u zakázky přesahující 2000,- Kč.
 • Zajišťujeme dopravu chladicím vozem na místo určení - zajistíme 100% kvalitu výrobků.
 • Nabízíme více než 1000 dortů.
 • K objednání stačí pro zvolený dort vyplnit objednávku, sami Vás budeme kontaktovat pro její realizaci.
 • Jako první internetový prodejce dortů v České republice disponujeme sítí kamenných obchodů - cukráren.
 • V těchto prodejnách můžete objednané zboží osobně vyzvednout, obrátit se na nás pro radu při výběru dortu.

Reklamace vyřizuje:

Petra Dezortová, info@dorty-domu.cz

Provozovatel :

Mgr.Petra Dezortová
Pod strání 997
Řevnice
25230
ičo: 87478943

 

 

Provozujeme kamennou cukrárnu:

Cukrárna Jeremenkova
Jeremenkova 7, Podolí - Praha 4
  + 420 724 083 809 

 vytisknout stránku© 2020 dorty-domu.cz || Loadtime: | 0,080369s
jsme offline
Váš dotaz na výrobu dortu specifikujte níže, specialista zakázek se s Vámi spojí telefonicky, případně e-mailem pro pomoc s objednávkou
RYCHLÝ KONTAKT - DOTAZY K VAŠÍ ZAKÁZCE