VŠE O NAŠICH VÝROBCÍCH

Druhy náplní
Vzhled a velikost dortu
Cena za dorty a obaly
Odběr zakázky, doprava
Platební metody
Výhody nakupování dortů on-line
Vyřizování reklamací a inormace o provozovateli

Druhy náplní :

šlehaná smetana – vyrobena vyšleháním klasické živočišné smetany ke šlehání.Výrobky z této naleznete pouze v kategorii šlehačkové klasické

odlehčená náplň - vyrobena z kvalitních vstupních surovin,převážně rostlinného původu, u některých variant kombinované s živočišnou smetanou, upravovaných do požadované chutě a konzistence za pomoci speciálních past a ochucovaných ztužovačů na lehkou náplň vhodnou k plnění a zdobení dortů. Tato je velmi chutná zejména v kombinaci s ovocem. Pro svoji lehkost neumožňuje provedení některých dortů z konstrukčních důvodů.

krémová - vyrobena našleháním vanilkového krému a rostlinných tuků vyráběných speciálně pro cukrářskou výrobu jako náhrada másla. Tyto náplně se vyznačují větší stabilitou ve výrobcích a prodlužují jejich trvanlivost

V případě požadavku na kombinaci náplní, které standardní objednávka nenabízí doporučujeme použít formulář pro individuelní zakázku a své představy a požadavky na provedení dortu podrobně popsat. Při zpětném kontaktu budete mít možnost svoji objednávku dořešit se specialistou e-shopu.

Potažení marcipánem a dekorace – figurky

Cukrářská výroba DortyDomu používám výhradně pravý marcipán s obsahem 30-50% mandlí dle určení použití.

Potažení marcipánem nemusí být na fotografii vždy zcela zřejmé, u dortů nabízených v e-shopu je potažení marcipánem vždy slovně uvedeno a je součástí kalkulované ceny. I dorty, které nejsou marcipánem potažené, je možné na přání zákazníka takto připravit.

Figurky a jedlé dekorace na dortech jsou vždy připravovány zakázkově – ruční práce – z marcipánu dle zadání zákazníka, je tedy možné vytvořit libovolné postavy, figurky, motivy i dle vlastní předlohy nebo fantazie zákazníka.

Pro objednání či poptávku dortu doporučujeme uvádět preferované provedení dortu.
 

Barevnost výrobku

Cukrářská výroba používá výhradně certifikované potravinářské barvy výrobce- společnosti Aroco Praha. Jejich dávkování je důsledně dodržováno a není možné toto překročit. Některé syté odstíny barev tedy není možné připravit v konkretních druzích materiálů a při přípravě zakázky bude na toto zákazník upozorněn a barevnost řešena.

Potravinářské barvivo zanechává při použití v různých materiálech různou barevnost při konzumaci, nejméně se toto projeví při barvení marcipánu, více u náplní krémových, nejvíce u náplní odlehčených, smetanových. Na požádání je možné při zadání zakázky zákazníkovi připravit vzorek k posouzení.

 

Vzhled a velikost dortu :

Všechny zobrazené realizace mají sloužit jako předloha pro inspiraci. Pro jakoukoliv změnu barvy, dekorace, nápisu apod. doporučujeme použít formulář pro individuelní zakázku a své představy a požadavky na provedení dortu podrobně popsat. Při zpětném kontaktu budete mít možnost svoji objednávku dořešit se specialistou e-shopu.

Uvedená velikost udává vždy největší rozměr, případně výchozí průměr základny, ze které je dort tvarován.

Cena za dorty a obaly :

 • Zahrnuje dort dle vyobrazení včetně aranžmá z marcipánu případně čerstvých nebo umělých květin, požadované nápisy a jedlé fotografie.
 • Dorty velikosti do průměru 30 cm a formátů A4(20x30) a A3 (30x40cm) jsou dodávány v kartonových obalech, které jsou zdarma.
 • Dorty jsou dodávány na podkladových pevných tácech, se kterými lze tyto přímo servírovat na slavnostní tabuli po vyjmutí z krabice bez nutnosti další manipulace s dortem. Podkladové tácy a obaly jsou zdarma.
 • Dorty větších rozměrů jsou dodávány na podkladových deskách (tácech), které mohou být po dohodě se zákazníkem přiúčtovány k ceně zakázky a zůstávají tak vlastnictvím kupujícího (vhodné zejména u dortů určených jako dárek osobě další). Standartně jsou zákazníkovi zapůjčovány oproti vratné záloze ve výši 500,- Kč.
 • Konstrukce pro sestavení dortů jsou zapůjčovány oproti vratné záloze ve výši 1000,- Kč, u speciálních stojanů 2000,- Kč.
 • S výší vratné zálohy je zákazník vždy seznámen při potvrzení objednávky. Při jejím převzetí obdrží na tuto samostatný doklad, se kterým je možné zapůjčené vrátit do 5ti dnů.
 • Dorty standardních rozměrů do průměru 22 cm jsou dodávány v krabicích vhodných pro odnos.
 • Pro transport dortů jsou zakázkově vyráběny speciální krabice, které splňují požadavky na bezproblémový transport velkých a těžkých zakázek na podkladových tácech.
 • Odběr zakázky, doprava :
 • Osobním vyzvednutím na cukrárně Praha 4-Podolí, Jeremenkova 7
   
 • Doručením na požadovanou adresu
  • Doprava bežných zakázek v Praze 4 je za 200,- Kč, do dalších částí Prahy za 300,- Kč.
  • U zakázky nad 3000,- Kč je doprava zdarma po celé Praze.
  • Zakázky doručíme i kamkoliv mimo Prahu, zde je účtována cena po dohodě se zákazníkem (min. 10,-Kč za 1km, platí se cesta na místo a zpět.).

Doručením je myšleno dodání zakázky do vlastních rukou, případně na uvedenou adresu v objednaném časovém rozmezí.

U konstrukčně složitých zakázek (sestavení vícepatrových dortů apod.) je možné k dopravě objednat službu instalace a aranžma na místě specialistou. V tomto případě garantujeme umístění a kompletaci dortu na požadované místo v požadovaném čase. Tato služba je výhodná zejména u svatebních a velkoformátových dortů, které jsou tak transportovány z výroby přímo na slavnostní stůl a je vyloučeno jakékoliv poškození v průběhu další neodborné manipulace.

Platební metody :

Zakázku je možné uhradit

 • v hotovosti při převzetí zakázky při osobním odběru na prodejně. Při objednávce zadané s doručením na místo určení, kdy zákázka  je zpravidla doručována prostřednictvím dopravce a mnohdy  i  přebíraná osobou odlišnou od zadavatele, plátce souhlasí s vystavením elektronické účtenky. Tato bude bezprostředně po převzetí hotovostní úhrady dodavatelem zaslána v elektronické formě na e-mail objednávajícího. 
 • v předstihu bankovním převodem. V případě požadavku úhrady převodem sdělte toto přímo v zadání objednávky v poznámce. Při potvrzení objednávky bude Vám sdělena částka, číslo účtu i variabilní symbol pro úhradu do konkretního termínu.

Proč nakupovat dorty online ?

 • Zadáním objednávky přes internet ušetříte v Praze cenu za dopravu na místo určení u zakázky přesahující 1500,- Kč je tato zdarma. Pro zakázky s doručením mimo Prahu bude doprava kalkulována individuálně, cena zaslána předem zákazníkovi k odsouhlasení
 • Zajišťujeme dopravu při odpovídajících teplotách  na místo určení - zajistíme 100% kvalitu výrobků.
 • Nabízíme více než 1000 dortů.
 • K objednání stačí pro zvolený dort vyplnit objednávku, sami Vás budeme kontaktovat pro její realizaci.
 • Provozujeme kamennou prodejnu, kde můžete rovněž sjednat objednávku osobně, ochutnat nabízené náplně
 • V této prodejně můžete objednané zboží osobně vyzvednout, obrátit se na nás kdykoliv pro radu při výběru dortu.

Reklamace vyřizuje:

Lucie Benešová
cukrarna@lovelydream.cz

Provozovatel :

Lucie Benešová
Dolní Jirčany č.ev. 278
252 44  Psáry
       
IČO:      09434038
DIČ:      CZ8557230187

 

 

 

Dorty Vám doručíme po celé Praze

Cukrárna DortyDomu
Jeremenkova 7
Podolí - Praha 4
mapa

  + 420 724 083 809
objednej@lovelydream.cz

otevřeno denně 
10.00  - 18.00 hodin


Máme otevřeno, zastavte se pro výbornou kávu a zákusky.

avytisknout stránku© 2023 dorty-domu.cz || Loadtime: | 0s
jsme offline
Váš dotaz na výrobu dortu specifikujte níže, specialista zakázek se s Vámi spojí telefonicky, případně e-mailem pro pomoc s objednávkou
RYCHLÝ KONTAKT - DOTAZY K VAŠÍ ZAKÁZCE