O FIRMĚ

Cukrářskou výrobu založila majitelka firmy Dana Dezortová před 25 lety, kdy k tehdy nedostatkovými rakvičkám postupně přibývaly výrobky klasické cukrářské výroby.

Touha po realizaci vlastních představ, výrobků i receptur vyústila v otevření vlastní cukrárny v Praze – Podolí.

V cukrárně bylo možné s kolektivem šikovných cukrářů představovat zákazníkům nové trendy a suroviny , které otevřením zahraničních trhů začaly být dostupné. Tento trend si výroba zachovala do dnešního dne a tak i stálí zákazníci jsou stále překvapováni novými dorty a náplněmi.

Majitelka sama je autorkou knihy receptur pro cukráře vydanou v roce 2002. Osvědčené receptury pužívá cukrárna i v současnosti.

Nabídka celých dortů se postupně začala specializovat na dorty zakázkové, atypické, kredem firmy se stalo heslo „vyrobíme jakýkoliv dort“.

Před deseti lety rozšířila rodinný tým Mgr.Petra Dezortová, která své výtvarné schopnosti využívá k návrhům designu zakázkových dortů , specializuje se na dorty svatební, zajišťuje provoz cukrářské výroby.

Výsledky společné práce matky a dcery Dezortových – zakázkové dorty – byly vrcholem bezpočtu oslav rodinných, svatebních, firemních i VIP osobností.

Cukrárna DortyDomu  připravila dorty velké, větší i rekordní, je držitelem certifikátu dortů zapsaných do knihy rekordů.

Zakázkové dorty je možné objednat prostřednictvím internetu na www.dortydomu.cz, prostřednictvím e-shopu  nebo po inspiraci ve fotogalerii s předlohami více než 2000 dortů připravených cukrárnou DortyDomu.

Svatební dorty realizované na základě návrhů Mgr.Petry Dezortové přesáhly za pět let počet 500, představovány jsou na samostatném webu  www.svatebni-dorty.cz.


Majitelky si velmi cení názoru zákazníků, vděčně reagují na podněty a doporučení, chuť do další práce čerpají ze  zpětného ohlasu zákazníků, pozitivních bohatých referencí.

Denně osobně dohlíží na práci cukrářských mistrů a věnují se přípravě cukrářských učňů, věnují se návrhům a realizaci zakázkových dortů.

cukrárnu provozuje:

Lucie Benešová
Dolní Jirčany č.ev. 278
252 44  Psáry
       
IČO:      09434038
DIČ:      CZ8557230187

cukrarna@dorty-domu.cz

 

 

Dorty Vám doručíme po celé Praze

Cukrárna DortyDomu
Jeremenkova 7
Podolí - Praha 4
mapa

  + 420 724 083 809
objednej@dorty-domu.cz

otevřeno denně 
10.00  - 18.00 hodin


Máme otevřeno, zastavte se pro výbornou kávu a zákusky.

avytisknout stránku© 2021 dorty-domu.cz || Loadtime: | 0,066151s
jsme offline
Váš dotaz na výrobu dortu specifikujte níže, specialista zakázek se s Vámi spojí telefonicky, případně e-mailem pro pomoc s objednávkou
RYCHLÝ KONTAKT - DOTAZY K VAŠÍ ZAKÁZCE