Když jsem poprvé přišla do naší cukrárny, zrovna obsluhovala dcera paní majitelky. Ukázala mi katalog se svatebními dorty a zeptala se, jestli si na ně troufnu. Odpověděla jsem, že sice ne hned, ale časem určitě. Den na to jsem v cukrárně Dorty Domů začala pracovat.

Má láska k cukrářství od prvního dne jen roste. Na každou zakázku se důsledně připravuji. Hledám různé inspirace a kombinuji je. Nejkrásnější pocit mám, když vidím, jak je zákazník šťastný. Zažila jsem i slzy radosti, když si nevěsta přišla pro krásný svatební dort s pávem. Plakala dojetím, i když viděla jen tělo páva. A to je důvod, proč to dělám. Na své práci mám nejradši právě komunikaci s lidmi. To, jak jsme každý jiný, ale v něčem úplně stejní. Všichni máme slabost pro sladké.

Baví mě lidem plnit jejich sny. Třeba když můžu dítěti připravit narozeninový dort na motivy oblíbené pohádky. Nebo když si manželka přeje značkovou kabelku, nejdřív ji dostane jako dort a pak i originál. Ráda vzpomínám také na to, když rodiče koupili svému dítěti vysněné auto a klíčky jsme ukryli do jeho dortové podoby. V cukrařině se zkrátka fantazii meze nekladou.

Také proto jsem v roce 2021 vytvořila Lovely Dream. Značku kvalitní cukrářské výroby spojující tradiční řemeslné dovednosti, moderní postupy a lásku k řemeslu i zákazníkům.

Samozřejmě na to nejsem sama. Mám obrovskou podporu rodiny a týmu skvělých cukrářek a cukrářů, se kterými vaše krásné sny měníme ve sladkou skutečnost.

Lucie Benešová
šťastná majitelka

Cukrárnu Dorty Domů byla založena před 30 lety v pražském Podolí. Cukrárna proslula svými tradičními zákusky i dorty na objednávku. Nabídka se postupně začala více specializovat na dorty zakázkové a atypické. Krédem firmy se stalo „Vyrobíme jakýkoliv dort“.  Zakázkové dorty firmy Dorty Domů byly vrcholem bezpočtu rodinných, svatebních i firemních oslav. Pro své slavnostní chvíle si naše dorty vybrala i řada známých osobností. V roce 2021 cukrárnu převzala paní Lucie Benešová se svým týmem a plynule navázala na tradici rodinného podniku.

 

Dorty Vám doručíme po celé Praze

Cukrárna DortyDomu
Jeremenkova 7
Podolí - Praha 4
mapa

  + 420 724 083 809
objednej@lovelydream.cz

otevřeno denně 
10.00  - 18.00 hodin


Máme otevřeno, zastavte se pro výbornou kávu a zákusky.

avytisknout stránku© 2023 dorty-domu.cz || Loadtime: | 0,080419s
jsme offline
Váš dotaz na výrobu dortu specifikujte níže, specialista zakázek se s Vámi spojí telefonicky, případně e-mailem pro pomoc s objednávkou
RYCHLÝ KONTAKT - DOTAZY K VAŠÍ ZAKÁZCE